joeyk

ztracene kliceod nadrze auta

Mam stare auto fiat punto z roku 93, bohuzel jsem ztratil klice od nadrze a nemuzu cepovat benal. Nevite jakym zpusobem se dostat do nadrze ci kompletne vymenit i s novym klicem? Na kolik to zhruba prijde? Dekuji za rady
Doplňuji:
a po tom navrtani lze normalne tu zatku pouzivat? Jako proste pri cepovani to jen odsroubuji a je to? Samozrejme nikdo nemusi vedet ze je pokazenej zamek:o)

Nejlepší odpověď
Drap

Doporučuji servis . Cenu odhaduji na cca 1000 kč

Další odpovědi
jendahun

Stalo se mi to u Žigulíka a pomohl kamarád autoopravář.Je na to jakási finta.Ta zamčená zátka se dá navrtat u závitu tenkým vrtáčkem a pak tam prostrčit tou dírou třeba hřebík.Tím se nějak vyruší zámek,trvá to deset minut a měl jsem to zadarmo.Jenom ten zámek se už pak nedá použít.
Ano,závit se neporuší a dá se to pak našroubovat zpátky,ale bez zamčení.Musí ovšem vědět,kde vrtat.