tony2412

Co dělat když ztratím klíče od auta?

ztratil jsem klíče od Fabie z roku 2000 i s tím dálkovým ovládáním na centrální zamykání,bohužel ten dálkáč jsem měl jen jeden a dveře jsou bez zámků,nevíte jak se mám dostat dovnitř?Koupil jsem fabku na vrakáči bez klíče,bylo mi řečeno,že to jde přestavět ta fabka na ten klíč co mám náhradní to ale teď neřeším,potřebuju se dostat dovnitř!

Odpovědi
anonym

Není v klice nějaká záslepka? Já ji u Micry mám. Stačí tenky šroubovák.