Avatar uživatele
annas

Ztotožňujete se se slovy? Uvědomujete si dobré či špatné otisky těch, kteří do vašeho života vstoupili?

„Všichni jsme byli hněteni a přehněteni těmi, kdo nás milovali, a pokud byli jen trochu důslední, jsme jejich dílem – dílem, které ostatně nepoznají a které nikdy není takové, jak o něm snili. Není jediné lásky, přátelství, které by prošlo našim osudem a navěky ho neovlivnilo.“

Ch. F. Mauriac

Znáte některé dílo tohoto spisovatele?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, vagra, Andělé, johana 56, dědapetr, anonym, Drap, anonym před 4650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejlepší odpovědi stejně jako vtipy jsou ty stručné.
Takže 1) neztotožňuji

  1. ano, uvědomuji, tečka.

Doplňuji:
Abych nevypadal tak úplně skoupý, přidám podobný stručnější citát.
„Každý v sobě nosíme jakoby malý hřbitov těch, které jsme kdysi milovali.“
(myslím, že André Maurois).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Uvedomuji si dobre i spatne otisky … , ale " nechavam " si na sobe stejne jen ty svoje. Rodice vse mysleli dobre , mela jsem milujici rodice ( a jsem take dost rozmazlena ) , ale ridim se tim , ze kazda generace vyrostla v odlisnem zazemi a tim padem ziskali i jine zivotni zkusenosti. Od tech se pak odviji i rozdilne nazory. A na tohle myslim a myslela jsem stale i nyni , kdyz naopak moji synove vychovavaji obcas me. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vidíte,tohohle spisovatele vůbec neznám,už jsem si napsala jeho jméno,až půjdu do knihovny,něco si půjčím.Tato jeho slova,jsou pravdivá.Každé­ho,který se jen proletí vaším životem,milujete jej,tak ho máte v srdci a hlavě navždy.To,jestli nás ovlivnili,ukáže jen čas.Tímto člověkem byla moje babička.Nezapomenu slova,která mi říkávala:Holka ty nebudeš po mně.Nechala ve mně takový otisk sebe,že bych jí ráda řekla-babí,jsem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Uvědomuji si to.Myslím že každého z nás ovlivní život našich blízkých,když s nimi žijeme tak se přizpůsobujeme stylu jejich života a to v nás zůstává aniž by jsme si to uvědomili.A pak se jim i částečně podobáme.
Spisovatele neznám a tak ani jeho díla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek