JaAna

zrychlit pc?

muj PC je pomaly. pri hrach funguje vyborne a stiha i ty nejnarocnejsi hry na nejvetsi detaily. ale na proste prepinani mezi okny, chatovani a ostatni obycejne cinnosti je neskutecne pomaly. co s tim?
Doplňuji:
4 jadro

Nejlepší odpověď
mosoj

A není to jenom pomalým připojením inetu ?
Když to hry zvládá ?
Vidím čtyřjádro, tak to téměř s jistotou typuji na to připojení inetu.
Pokud máte pomalé připojení a dlouhý ping, seberychlejší počítač vám nepomůže.
Také je důležitá stabilita připojení, ale pokud je rychlost vysoká tak ta stabilita tolik nevadí jako dlouhý ping. I ta rychlost zas není tak úplně důležitá. Důležitá je ta odezva ( ping)!!

Další odpovědi
chudst

Stahnete si CCleaner a procistete si registry a pocitac celkove. Ja si ho takhle cistil po dvou letech a neuveritelne se zrychlil a vyhodil jsem pres 5 GB nepotrebneho odpadu.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=3.10­.1525

tom004

Používám tento.Sice stál cca 700,– Kč,ale odvádí dobrou práci.Třeba už je taky free.Umí,nejen vyčistit,ale i opravit.

http://extrawin­dows.cnews.cz/spe­edupmypc-2009-zrychleni-pocitace-posvecene-microsoftem

anonym

málojádrový procesor?

kosaaaak

Ty nepotřebuješ zrychlit počítač ale kompletně pročistit systém. Hry to stíhá v pohodě, protože počítačová hra je strašně náročná aplikace a systém jí automaticky přiřadí tu nejvyšší prioritu.

Stáhni si z uloz.to následující:

Advanced System Care, Auslogics BoostSpeed, (Ccleaner, Glary Utilities – tyhle dva nejsou zas tak moc důležitý, ale jen pro jistotu )

  1. Výše uvedené programy si nejdřív nainstaluješ a pak spustíš a oni ti vyčistěj windows – optimalizujou systém, opravěj registry,chyby v nich, vymažou nepotřebné a dočasné soubory pokud budeš chtít, zajistěj stabilitu systému, zkontrolujou jestli máš dostatečnou ochranu proti útokům zvenčí, můžou promazat cookies a historii v prohlížečích a uvolnit místo na disku
  2. až budeš mít projeto a opraveno, najdeš si ve Start>programy>přís­lušenství>sys­témové nástroje

„defragmentaci disku“ a projedeš si tím všechny lokální disky.

  1. pak najedeš do Start>spustit a do toho řádku napíšeš: „chkdsk /f“ , potvrdíš klávesou „A“ a odentruješ

..pak restartuješ a PC budeš mít tak čistej že by mu mohlo závidět i dítě z bubliny