Velbloud

Zrychlení počítače – zakázání procesů

Dobrý den,
„někdo“ „někde“ psal, že pro zrychlení počítače je dobré zakázat uplně všechny procesy a restartovat počítač, systém si prý ty svoje nahodí sám a nepotřebné zůstanou zakázané. Jak to vlastně probýhá a mám záruku uspěchu? Děkuju za případnou odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Teoreticky ano, prakticky ale spíše ne. Záleží na situaci, spíš byste měl vědět které procesy můžete vypnout než abyste je vypíná úplně bezhlavě

I kdyby se kill všech procesu v task manageru nijak negativně neprojevil musel byste tento postup opakovat po každém restartu znovu … zkrátka takto se to nedělá

Místo toho si stáhněte na slunecnice.cz program ccleaner a optimalizuje svůj seznam aplikaci spuštěných při startu … , to může být velmi účinne, pokud to dostane do rukou někdo kdo alespoň tuší, nebo není líný si to vygooglit, který proces k čemu slouží