Arvis

Zrušila mi O2 smlouvu?

Zdravím, dne 12.12. 2012 jsem se nechala ukecat na ulici na nějaký produkt O2 kůl, na dva měsíce nezávazně, podepsala jsem to, i když jsem toho hned jak jsem přišla domů litovala. Našla jsem si nějaké diskuze a na rady, co jsem našla, jsem hne 14.12. přišla s odstoupením od smlouvy od 14 dnů na prodejnu. Tam mi ji vzali, a paní na prodejně ji odfaxovala svým kolegům, jak řekla. Originál mám u sebe. Dne 27.12. 2012 mi přišel dopis od O2, že děkují za objednávku, sdělující identifikační údaje a tak. Čekala jsem, že vzápětí přijde dopis druhý, ve kterému bude to odstpupení od smlouvy, když s odstoupení jsem přišla hned po dvou dnech, ale dodnes ni. Tak nevím co s tím? Je možné, že moje odstoupení od smlouvy ještě nezačali vyřizovat? Jsem z toho dost nervózní. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Wang

Dojděte znovu na pobočku, kde jste odstoupení podala nebo tam zavolejte.
Řekněte jim, co jste napsala nám. Určitě se tím budou muset zabývat.