Martin Valek

Zruší se předplatné při trvalém smazání účtu na Tinderu?

Odpovědi
seraphico

„Pokud sis předplatné Tinder objednal(a) prostřednictvím svého Apple ID nebo Google Play Store ID, smazáním aplikace a/nebo účtu nedojde ke zrušení tvého předplatného. Pokud jsi předplatné získal(a) přes systém Android nebo webovou platformu Tinder.com prostřednictvím své platební karty, smazáním svého účtu zrušíš předplatné automaticky.“

Zdroj: https://www.hel­p.tinder.com/hc/cs/ar­ticles/1150033­58846-Smaz%C3%A1n%C3%AD-%C3%BA%C4%8Dtu-na-Tinderu

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.