Zruší České dráhy osobní prodej jízdenek na vlakových nádražích a nahradí je automatem?

Zajímalo by mě, jestli České dráhy někdy v budoucnu zruší prodejní pobočky na vlákových nádražích a nahradí je automatem na jízdenky a automatem na informace o příjezdech o odjezdech vlaků, podle informaci z internetového média už toto měly České dráhy v plánu, aby ušetřily na mzdách a výdajích. Děkuji za odpovědi

Odpovědi
mosoj

Na mnoha místech již dávno nejsou. Jízdenky prodává průvodčí a příjezd či odjezd si přečteš na papíru na zdi. Dokud ho zlatá mládež nezničí.