Bistro

Poradíte, jak mám zrušit webové stránky na svoje fitness? Jsem vlastníkem firmy, nikoliv stránek.

Zrušení web.stránek (jsem vlstnik firmy ale ne stránek)

Dobrý den, potřebuji poradit jak zrušit web.stránky na moje fitness centrum které jsou zavádějici a neaktualní: http://maxpower­gym.blogspot.com/ Jen pro pořádek fitness jsem koupil před 6ti měsici a starý majitel nekomunikuje proto žádam o radu jak je odstránit.Děkuji za pomoc

Odpovědi
aliendrone

Pokud web NENÍ váš, tak s tím nic neuděláte. To by už pak každý mohl chtít třeba zrušit web vlády, fejsbůku apod. nesmyslné stránky. :D :D

Udělejte si VLASTNÍ web, to bude asi nejsnadnější řešení. Pokud zvládnete SEO optimalizaci (nebo si ji zaplatíte), tak ve vyhledávačích původní web hladce přeskočíte! ;) :)

ivzez

Obraťte se na Blogspot, jehož provozovatelem je Google.
Prokážete-li vlastnictví firmy, Google web snad odstraní. (Měl by!)

Evuše

Jedině snad vytvořit vlastní stránky, do fitka dát informaci ohledně nových webovek, to samé na stránku fb, pokud máte, poprosit přátele o sdílení apod.