Chtěl bych požádat o radu jak ošetřit smlouvu, ve které bych já
(pronajímatel družstevního bytu) najímal byt nájemci/pronájemci (měl by
zde hlášen trvalý pobyt). Ošetřením myslím vyřešení problému
v případě vystěhování nájemce/pronájemce (i proti jeho vůli)
z důvodu neplnění jeho povinností.
Děkuji
Doplňuji:
Děkuji za odpověď. Jen mi z ní nebylo úplně jasné, jakým způsobem
můžu na základě porušení smlouvy donutit pronájemce k odhlášení
trvalého pobytu.
Děkuji
Martin
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5979 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
1. v případě družstevního bytu platí tyto pojmy:
| 0 Nominace Nahlásit |

To je jednoduché. Mnoho podobných otázek vám zodpověděl standa, viz link, nebo zde vyhledejte pomocí klíčových slov.
Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/co-delat-kdyz-neplati
|
0
před 5979 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Tazatel marfyp je směšně popleten. Tvrdí, že je „pronajímatel družstevního bytu“. To znamená, že on sám je bytovým družstvem. Pitomost tohoto jeho tvrzení je zjevná.