provnka

Zrušení souhlasu s trestním stíháním poškozeným

Souhlasila jsem se zahájením trest. stíhání manžela za NEBEZPEČNÉ VYHROŽOVÁNÍ A TÝRÁNÍ.Pod vlivem okolností bych to chtěla stáhnout, ale zpět k vyšetřovatelce se mi nechce. Lze to podat písemně? Netušila jsem, že nedodrží to, co slíbili policajti, tj. distanc na 10 dní. Umístili ho do vazeb. věznice a hrozí mu až 8let. Poraďte prosím. Děkuji

Nejlepší odpověď
ReHu

Pokud týral a nebezpečně vyhrožoval, asi bych si to pořádně rozmyslela.
Jestli lze souhlas zrušit písemně, nevím, ale jít by to teoreticky mělo. Zkus to doporučeně. nezapomeň uvést kont. údaje, telefon atd. Pokud to nejde, měli by se ti ozvat a oznámit, že písemně nelze.
Si myslím.

Další odpovědi
zanet

Asi byste mela jit za tou vysetovatelkou osobne.a rict ji ze to chcete stahnout.jestly to ovsem pujde je otazka? ale taky si myslim ze ano…