Avatar uživatele
fablen

Zrušení čísel s tarifem „Odepiš“ od Vodafonu (12,–/měsíc)

Prosím o pomoc. Lze zrušit nejlépe písemně telefonní čísla s tarify od Vodafonu jinak, než za použití číselných hesel, která si bohužel nepamatuji? Zakládáno před více lety. Máme 2 karty, které vůbec nepoužíváme, faktury od nich písemně vůbec žádné nechodí a pak jen vyhrožují upomínkou zaslanou obyčejným dopisem ☹. Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi. Už nikdy více paušál…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4684 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Další možnost je zavolat zákaznickou linku zdarma, oni se budou místo hesla různě vyptávat a jistě se dohodnete jak dál.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkuste se zastavit na nejbližším obchodním místě Vodafone. Lze to i na kredit, také jsem si nepamatoval přístupové heslo na samoobsluhu Vodafone, stačila občanka a pro kontrolu se mne zeptali na poslední 2–3 volaná čísla, která jsem měl v mobilu a oni porovnali se svým výpisem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vodafone

Dobrý den,
mrzí nás, že uvažujete o zrušení čísel s výhodným tarifem Odepiš. Heslo Vám sdělíme po podrobné identifikaci v některé Vodafone prodejně nebo prostřednictvím operátora na *077, 800 77 00 77. Vyúčtování na částku pod 120 Kč není třeba hradit, proto v těchto případech ani neposíláme Vyúčtování poštou. Jestliže máte aktivní Vyúčtování pouze v elektronické formě, najdete ho vždy v Internetové samoobsluze – pro zobrazení je nutné znát administrátorské heslo. Jakmile toto heslo získáte v prodejně nebo od operátora, budete moci s čísly nakládat podle svého uvážení.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek