fablen

Zrušení čísel s tarifem „Odepiš“ od Vodafonu (12,–/měsíc)

Prosím o pomoc. Lze zrušit nejlépe písemně telefonní čísla s tarify od Vodafonu jinak, než za použití číselných hesel, která si bohužel nepamatuji? Zakládáno před více lety. Máme 2 karty, které vůbec nepoužíváme, faktury od nich písemně vůbec žádné nechodí a pak jen vyhrožují upomínkou zaslanou obyčejným dopisem ☹. Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi. Už nikdy více paušál…

Nejlepší odpověď
beer

Další možnost je zavolat zákaznickou linku zdarma, oni se budou místo hesla různě vyptávat a jistě se dohodnete jak dál.
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Zkuste se zastavit na nejbližším obchodním místě Vodafone. Lze to i na kredit, také jsem si nepamatoval přístupové heslo na samoobsluhu Vodafone, stačila občanka a pro kontrolu se mne zeptali na poslední 2–3 volaná čísla, která jsem měl v mobilu a oni porovnali se svým výpisem.

Vodafone

Dobrý den,
mrzí nás, že uvažujete o zrušení čísel s výhodným tarifem Odepiš. Heslo Vám sdělíme po podrobné identifikaci v některé Vodafone prodejně nebo prostřednictvím operátora na *077, 800 77 00 77. Vyúčtování na částku pod 120 Kč není třeba hradit, proto v těchto případech ani neposíláme Vyúčtování poštou. Jestliže máte aktivní Vyúčtování pouze v elektronické formě, najdete ho vždy v Internetové samoobsluze – pro zobrazení je nutné znát administrátorské heslo. Jakmile toto heslo získáte v prodejně nebo od operátora, budete moci s čísly nakládat podle svého uvážení.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz