Zrovna jsem se pídil po nějakém vhodném místě,kde bych mohl s manželkou…

… a vnuky(9 a 11 let) strávit minimálně týden dovolené.Pravda je,že je nepřeberné množství nabídek,ale já bych chtěl vědět názor vás,kteří už takovou dovolenou v minulosti absolvovali. Děkuji vám za tip!
Doplňuji:
Chci prostě tam,kde já si se ženou odpočinu a vnuci vyřádí! 🙂

Odpovědi
tom004

Těch tipů je opravdu hodně-Záleží na tom,jestli to má být pobytové,voda/kou­pání,voda/ryby,pří­roda/lesy,samo­ta/dostupnost „civilizace“,nebo s možností poznávání,a vůbec je to ho opravdu moc,takže záleží na tom,jaké budeš mít „chutě“.Já osobně mám rád Šumavu.
Doplňuji:
To je dost náročná kombinace.Tak,ať vám všem vyjde.:)

Terryle

Já v posledních letech podnikám taktéž týdenní dovolenou po ČR s bráchou. Předloni Orlické hory a ohromně příjemný soukromý ubytování v Rokytnici v OH, v okolí nádherná příroda a dostupný města a památky (Rychnov nad Kněžnou, Vamberk, Žamberk, opačným směrem pevnost Hanička atd). Loni Berounsko – v okolí Karlštejn, Křivoklát, lomy Amerika, skanzen Solvayovy lomy, Svatý Jan pod Skalou a tak dále. I to bylo moc fajn. Oboje otestováno s naprostou spokojeností.
Kdyžtak mrkněte na fotky – http://terryle­.rajce.idnes.cz/Praz­dniny_s_bratrem_-_Berounsko/ a http://terryle­.rajce.idnes.cz/VY­LET_-_Orlicke_hory_s_bra­trem/ . Třeba vás něco zaujme :o)

hanny 2

Pokud budou kluci řádit,tak si asi moc s manželkou neodpočnete!

Pecudka

Já teď byla s manželem v Želivu, penzion Trnávka, voda hned pod penzionem s pomalým svažováním, vhodné pro děti. V penzionu čisťoučko,voňavo a kuchyně také moc dobrá, byli jsme opravdu moc spokojeni.
http://www.uby­tovani.atlasces­ka.cz/penzion-trnavka-zeliv/

turistika.cz

Dobrý den, zde je zajímavé diskuzní fórum s prraktickými odkazy na konkrétní ubytování. Mnoho hotelů a penzionů dělá balíčky služeb v kombinaci s dětmi, záleží pak na vás, do jaké dálky chcete podnikat výlety, zda vyžadujete koupání, zábavný park v okolí apod… viz odkaz

Zdroj: www.turistika­.cz/diskuse/lev­na-dovolena-2011-ceska-republika

kapka

Takže strávit dovolenou…, uf, to mi spadl kámen ze srdce, já se tu otázku úplně bála rozkliknout… 😉