jikus

Zřízení prodejny oděvů

Co je vše nutné si zařídit,mimo vybavení prodejny, před jejím otevřením?

Odpovědi
Marky71

Začala bych asi tím, zda jsou prostory, které jste si vybrali, pro tento účel zkolaudované. Pokud je to v pořádku, stačí živn.list atp. Pokud ne, potřebujete udělat změnu účelu užívání, kterou vám udělá příslušný stavební úřad. Ten po vás bezesporu bude chtít stanovisko od hygieny a od hasičů…ti vám ho vydají na základě žádosti a předložení projektové dokumentace.