postcd

Jakým způsobem ze sebe dostat těžké kovy jako olovo či rtuť?

co lze jíst/udělat pro detox. těla od těchto těžkých kovů?

Nejlepší odpověď
Agneta

Na to se doporučuje konzumace potravin s vysokým obsahem selénu, jako například celeru (denně polévku s celerem).

Další odpovědi
kodl67

Beru 3× ročně 1 balení Carbofitu. Neplést si to s dřevěným uhlím, kterým se neutralizuje žaludek! Jestli to funguje, nevím, ale věřím tomu, že jo :D

lexx

a jak to víš že je máš ? čteš pivní bláboly na netu ? ale prosím Vás…

Kryšpín

Trochu pomáhá ostropestřec mariánský

marci1

Doporučuje se strava bohatá na selen, antioxidanty a lecitin. 🙂

kodl67

lexx: A jak víš že je v sobě nemáš?