kurec

Způsobuje nošení mobilního telefonu v kapsách u mužů erektilní dysfunkci?

Způsobuje nošení Mobilního telefonu v kapsách u mužů Erektilní dysfunkci?

Našel jsem studii: http://www.ce­ju.online/jou­rnal/2013/tes­tosterone-erectile-dysfunction-224.php
Avšak jako závěr je tam napsáno možná mezi těmi dvěmi věci je nějaká spojitost ale doporučují vyhledat větší studii. Já jsem žádnou další studii na toto téma která by měla jasný závěr nenašel. Příjde vám ta studie jako uplná blbost nebo spíše pravda ?

Nejlepší odpověď
Kepler

Co se týká plodnosti, vedou se o tom dodnes protichůdné diskuze. Na erekci to má vliv určitě. Když mi zazvonil tydlifon uprostřed nejlepšího, hned jsem zvadnul.

Další odpovědi
autacek

Není to o erekci, ale o plodnosti, kdy zvýšená teplota v okolí varlat tvorbě a vývinu spermií škodí. O tom, že sse telenon zahřívá není sporu, ci dělají mikrovlny není jednoznačně prokázáno, nicméně když jsem užíval první mobilní telefony které se přikládaly i s anténou k uchu, tak jsem teplo jak u ucha i v hlavě cítil zcela zřetelně.