Rokio

Způsobil škodu na autě a na plotu tento zloděj neúmyslně?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/ceske-budejovice/zpra­vy/zlodej-auto-samo-rozjelo-pisek-vykrast-svedek-curinova.A220125_110­908_budejovice-zpravy_khr
zdroj: idnes.cz

Odpovědi
Drap

Neni důležité zda úmyslně či neúmyslně. V tomto případě to bylo neúmyslné, protože byl sám překvapen. V každém případě dostane trest jako zloděj s náhradou způsobené škody a nikdo nebude zkoumat, zda škoda vznikla úmyslně či neúmyslně.

_Bůh_

Nerozumím, jak se auto mohlo rozjet, když každý zařazuje ve stojícím autě jedničku. A jak mohl „vrazit“ do ruční brzdy a uvolnit ji, však to není jen tak, uvolnit ruční brzdu.