kamuska

zprávy, neumím položit správně otázku ;) .. poradíte?

Moy vás prosím, jak po internetu, můžu rozeslat mou prosbu co nejvíce lidem? I těm, kzteré neznám? díky moc

Nejlepší odpověď
hanulka11

hlavně bez chyb a snad možná na facebooku tam se schází nejvíc lidí…

Další odpovědi
hanny 2

Tak jak píše Hanulka nebo všem známým,které máš v meil.adresáři s prosbou,ať to pošlou dál zase všem svým známým.

martyuno

Vaši prosbu sdílejte na sociálních sítích,tam je pravděpodobnost,že si to přečte dost lidí,rozešlete to i Vašim známým prostřednictvím e-mailu,součástí té Vaší prosby by mělo být POŠLI TO DÁL… 🙂