bobánek

Zpráva pro ty nebo protoho co přesouvá otázky.Prosím vybodněte se na to?

Kodex tohoto servru mi nedovoluje být sprostý, to byste si potom přečetli těch nadávek!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bohužel už jsem si zvykl.
http://img.na­dapenny.com/t20/110­41/nadap130535674­100231.jpg
A já to nebyl, nejsem debil.

Další odpovědi
anonym

Bobánku to chce klid,mě už to přestalo rozčilovat,časem si zvyknete a toho záškodníka to přestane bavit,nejste jedinný,každý den se to děje někomu jinému,dnes jste asi holt na řadě vy,já byla minulý týden

iceT

Bobánku,nadávkami nic nevyřešíte,kdyby to šlo a bylo všechno takto jednoduché…otázku budto přesunul admin a dostal jste o tom zprávu,nebo nějaký zapšklý uživatel.Nejste první ani poslední,komu byla přesunuta otázka.

Terryle

Nevybodnou ;o)
Někomu holt moc chutná…

anonym

o jakem přsouvání je řeč ? :/ Myslíte mazání otázek ?