Zpožďují se mi biologické hodiny, co s tím ?!

Nejlepší odpověď
dudu

Nic se pane kolego netrapte. Tento fenomén charakterizovala již před časem paní Věra Chytilová ve svém výroku:

No jó, mužský, ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. Ale pak najednou… zdechnou

Další odpovědi
anonym

Zrychli krok.

marci1

A Vám to vadí ? Horší by bylo, kdyby se zrychlovaly. 🙂

rigormortis

Choďte spát a vstávejte každý den dříve (každý den o pár minut).

zjentek

jestli to myslíš vážně a chceš pro sebe opravdu něco udělat, tak vše je jen ve tvých rukách ..vypni mozek, zvedni zadek a jdi! Schválně, kam dojdeš. Těchto případů denně řešíme stovky a největší problém tkví v bodu „vypni mozek“ ..voni totiž lidi jsou si jisti, že svým přemejšlením vážně něco ovlivňujou :o
Doplňuji:
..a nedej bože, když vlastní nějaké peníze :o ..jako že vlastní, tzn. že jsou jejich a mají nad nimi kontrolu :o

arygnoc

dudu:

a že má chytilová pravdu?

;)

dudu

No co si budeme namlouvat., manželka mě přesvědčila, že má a ona doňa má po téměř 41 letech manželství pravdu vždycky.