jendysek

Zpomalený růst svalů – Jak zrychlit?

Zpomalený růst svalů

Zdravím,Je mi 17 let, měřím 183cm, vážím 59kg a i když mám poměrně velkou sílu, tak na to prostě vzhlefově nevypadám. Do posilky chodím už čtvrt roku a pořád na mě to není vidět, tak nevím čím to může být jestli mám tak zrychlený metabolismus, že si můj organismus bere zásoby ze svalů, fakt nevím, přitom jím často potraviny s vysokým obsahem. Poradíte někdo prosím jak bych s tím mohl něco udělat, aby se dal růst svalů zrychlit? Když se podívám do zrcadla vypadám jak tyčka s tím že mi nechci to říct trochu vyčnívají žebra a to jím normálně.
Díky za radu.

Odpovědi
Muso

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=M11K6y6sjSc

Alesh

BMI 17,6, tvl, to jsi podvyživený. 🙂 Měl bys mít alespoň těch 20, čili 67 kg. No, co radit, jíst, jíst, jíst. Samozřejmě se to chce orientovat na bílkoviny, čili maso, jogurty, luštěniny. Ale v podstatě to nemusíš nijak moc, co se skladby týče, hrotit. Jako vyhnul bych se takovým těm extra hnusům jako jsou slazené limonády a strava ala McDonald's. Jinak v podstatě bašti, co ti přijde pod ruku, mladý tělo si to přebere. Já měl v tvým věku stejný problém, pomohlo mi až kombinace cvičení s dostatkem stravy, prostě jsem do té doby jedl málo. Pak jsem nabral 11 kg/rok, rok předtím asi 3 kg/rok. jinak bacha na bulimii či nějakou jinou psychickou poruchu spjatou s jídlem, prostě zas si nesmíš udělat „náboženství“ z toho jídla.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.