Zplnoletneni z duvodu snatku

Prosim mam dotaz ktery specha..V prosinci mi bude dvacet let a chodim s klukem kteremu je sestnact..Oni stim nesouhlasi a drzi ho doma a nemuzem se vydat..chtela jsem se zeptat jestli by bylo mozne mu koupit roky a provdat se za nej aby sme spolu mohli byt porad¨? prosim odpovzte

Nejlepší odpověď
anonym

rozdil 4 let neni snad zadna prekazka – i kdyz je to obracene nez by jeden cekal, ale zkuste to doklepat do te plnoletosti – snad nezbyva tolik a pred tak dulezitym krokem byste mozna meli mit cas se poznat, a alespon teoreticky dospet

Rodice maji docela pochopitelne obavy, a bylo by dobre nevnimat je za kazdou cenu jako nepratele kterym je potreba jen zamavat a na odchodu jim omlatit paragraf o hlavu … urcite se s tim za cas smiri, ale dejte tomu ten cas, jestli chcete mit pohodove rodinne vztahy.

Další odpovědi
BENYTA

Koukněte se na to očima jeho rodičů…
Taky bych své dítě /pro ně je samozřejmě dítě/ bránila,když by chtělo takto radikálně měnit život.Oni myslí jinak,než vy dva,kteří máte růžové brýle zamilovanosti,oni myslí reálně a racionálně,tudíž jsou pochopitelně proti.
Věděla bych devadesátiprocentní způsob,jak je zlomit,ale určitě ho nenapíšu,proto­že,jak píše Bumbes,zahráváte si se zákonem.

panenka

Pokud je vašému příteli 16 let koupit roky lze ale jen se souhlasem rodičů takže pokud s tým rodiče nesouhlasí budete si muset počkat až váš přítel dosáhne 18 let a pak se můžete vzít bez problémů.

Bumbes

Abyste se mohli vídat, musíte se vydat (vdát po slovensky), až vás pustí z basy po odpykání trestu za ohrožování mravní výchovy mládeže podle § 217 trestního zákona. Pokud vás jeho rodiče udají.
Pokud budete mít kliku, tak platí odpověď od ‚panenky‘

kropitko

To mi stačí!! Kde to jsme??