Avatar uživatele
Miroslavst

Zpíváte si taky?

Pamatujete? Když končilo vysílání v televizi, po posledním pořadu v ten den, hráli hymnu.
Bylo to takové rozloučení s uplynulým dnem. Zpíváte si taky hymnu na konci dne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, Jahoda, kapka před 4981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Zpívám si ráda a hodně často ale Hymnu si nezpívám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Ráda si zazpívám např. u vaření, vysávání (sice se neslyším, ale nevadí 😁 ), u počítače, nebo si pustím oblíbenou písničku a zpívám s ní. Hymnu ale nezpívám. Nedovedu si představit, že např. u vaření budu zpívat „kde domov můj, kde domov můj…“. To není ono 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Pamatuju,slyšela jsem to docela často,ale hymnu si nezpívám.Ale když mám DEN,tak někdy až zírám co ze sebe vypustím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, zpívám. Při posledních slovech ale zadržuji slzy v očích když si vzpomenu na Slovensko!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Naposledy jsme si hymnu zaspivali v hospudce kdyz jsme vyhrali hokej!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zpívám si pravidelně v autě s rádiem. Jde nám to spolu skvěle 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ani ne,a hymnu vůbec ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já si zpívat nesmím pokud je někdo doma vůbec už tak mám příšerný hlas,a kdybych zkusila hymnu tak mě rovnou zavřou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

No tak nic, jsem popleta. Myslela jsem úplně něco jiného.

Vzpomínka na hymnu na konci dne zde http://www.you­tube.com/watch?v=-gADJCsD9zg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja si sem tam zazpívám,ale hymna je taky písnička.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

zpívám si v autě s rádiem a taky každý den, když jdeme spát, tak v posteli s dcerou musím zpívat ovčáky, skákal pes, ach synku, u panského dvora, prší prší, vyletěla holubička, kočka leze dírou, holka modrooká…naštěstí si na text každý dřív nebo později vzpomenu, protože mi je zpívala babička nebo volám babi, jak to je. hymnu si nepamatuju, že hráli 🙂 prča je, když manžel kecá s návštěvou o takových věcech, já jsem ztracená 😁 nedávno zpíval mana mana a moje mamka se smála a že to bylo něco dřív a já vůbec nevím, co to je 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek