Mili @

Zpíváte si při uklízení nebo tiše trpíte???

Doplňuji:
Musí to být, tak s tím nic nenadělám 🙂

  • taky to tak beru, ale zpívám si a zároveň trpím – není to právě můj koníček – úklid!

Nejlepší odpověď
anonym

tiše trpím můj muž říká že kdybych začala zpívat nemusím uklízet všechno smetí prach a binec by hrůzou uteklo samo

Další odpovědi
Miroslavst

Co to je úklid?

myšpulín

Sice si nezpívám, ale mám puštěnou televizi nebo rádio jako kulisu a při uklízení netrpím.
Musí to být, tak s tím nic nenadělám 🙂

vecernice

Poslouchám hudbu a ještě si u toho zpívám.Ta kulisa tam musí být,aby ten zpěv nebyl moc slyšet.

rybíz

Tiše trpím, když manželka uklízí! 🙂

ten který je

Nasadím sluchátka,pustím muziku a jedu – od lustru až po koberec.Jen jedna překážka nesmí vadit – moje žena.Nejraději uklízím když je v práci a nekecá mi do toho.:-)

ReHu

Trochu zpívám, o něco víc tancuju a CD na plný kule 🙂.