led

Jiná odpověď - podělte se s ostatními!

Zadarmo? A bez poslucháčov?
Spamätajte, sa už máme zakázané dýchať nefiltrovaný vzduch. Keď k tomu pridáme spev, ani rúšku nebudete potrebovať… priestor okolo (nás) sa rýchlo vyprázdni.

Další odpovědi
Malvína

Ano, zpívám si běžně, nějaké kktiny vládních darmožroutů na tom nic nemohou změnit.

U nás je dnes akce, kdy se všichni mají sejít na náměstí, jít společně za hranice a tam zpívat. Moc pěkný nápad, jen nevím, zda nakonec půjdu také, začíná u nás dost foukat.
Jinak si zpívám běžně, vláda mě nezastaví. Komediální a trapné zakázat zpěv.

Kepler

Ano, zpívám si běžně, nějaké kktiny vládních darmožroutů na tom nic nemohou změnit.

Než padla tvoje otázka, tak mě to ani nenapadlo. Ale to bych nebyl já, abych to hned nevyzkoušel. Tak vyšel na lodžii a spustil „sajuz něrušimyj respublik svabodnych“ a hned se přidal svým krásným vytím Fanánek od vedle. Super, funguje to!

paul1

Jiná odpověď - podělte se s ostatními!

Zpívám běžně, hlavně po ránu, vylepšuje mi to náladu (jo dnes je prý celosvětový den úsměvu).

marci1

Jiná odpověď - podělte se s ostatními!

Zpívám, jelikož nejsem operní ani muzikálová zpěvačka a slavím, že se mi nemoc vyhýbá. 🙂
„Stále toužím poznat něco více.
Tančím, zpívám, nešetřím své plíce.
Dneska právě cítím se jak v lázni.
Má to spád a kluci po mně blázní.
To se oslaví, to se oslaví,
než to naše mládí stáří unaví.
To se oslaví, to se oslaví.
Prohloupí jen ten, kdo se moc nebaví.“
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5WXjyXB0KOs

annas

Jiná odpověď - podělte se s ostatními!

Nezpívám nikdy, teď už vůbec ne, protože chraptím, můj hlas je jako nakřáplý hrnec.

Je vidět, že moudrost z pohádek stále platí, a to nejen pro děti. Ale myslím si, že i při zpěvu je třeba dodržovat rozestup, zdravý neublíží, ale nemocný může virus rozšiřovat.

Dnes ráno jsem vyslechla v ČRo překlad vyjádření švédských odborníků, kteří dělali průzkum. Při hormadné akci u zpívání platí „mlčeti zlato“. Uváděli příklad z USA, když ve sboru byl jeden nositel koronaviru a při zpívání nakazil všechny. .

Takže zpívat, jen o samotě, nebo v určité vzdálenosti. Takže si říkám, neni šprochu …

elkon

Ne, obvykle nezpívám a nevidím důvod tak činit dnes.

Nyní už moc nezpívám i když to pro mě není problém. V mladším věku jsem byl i v nějaké soutěži. Ale dnes už mě to nějak nebaví. Vláda s tím nemá nic společného. A co se týká Covidu, ten si nevymyslela vláda, ta se pouze snaží přibrzdit ten rozmach. jen hlupák to nechápe, nebo jen dělá, že to nechápe, protože moderní je nadávat, bez přemýšlení.

Kelt

Jiná odpověď - podělte se s ostatními!

Tak mám noční a budu sedět celou noc u počítače, tak si pouštím toto
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=enE5stM-bg8
Možná se s někým setkám, ale co na tom.

Rokio

Jiná odpověď - podělte se s ostatními!

Dnes je mi hej, protože nemusím do práce. Chybí materiál.

aliendrone

led>>> 1:0 for you! ;) :D :D Hanba mě fackuje, že na tak elementární NEVYHNUTELNOU NUTNOST jsem nepomyslel. :o :(
Asi už jsem fakticky „na odstřel“, jak mi to „zadarmo“ mohlo uniknout?!? Cokoliv dělat ZADARMO, takový HNUS!! :( :( :(
Tedy ne že bych kvůli tomu šel s provazem do lesa (to není můj styl), ale červenám se a stydím tak, že musím jít vyhledat nějakou nevinnou oběť a zchladit si na ní žáhu! ;) :D :D

aliendrone

elkon>>> Však nikdo nikde netvrdí, že Covid vymyslela vláda, nechápu kde jsi k tomu přišel. (Že by vlastní „invence“?) ;) :D :D

Mám tedy tvoji odpověď brát tak, že ti po HLUBOKÉM ZAMYŠLENÍ přijdou vládou vydáváná fraškoidní „opatření“ jako NESMÍRNĚ KONCEPČNÍ a MOUDRÁ? Celkem rád bych to věděl, tedy pokud nezujmeš velmi obstarožní, nicméně doslova klasický přístup „z bezpečné dálky anonymně štěknout a dál nic“. ;) :D :D

elkon

Vycházím z toho, jak každý na vládu nadává, jako kdyby za tu situaci mohla. Kdekdo se bouří proti rouškám, ale to je to jediné, kromě hygieny, co může normální člověk dělat. Situace, která nemá v dějinách obdoby, je pro každého nová. Proto máme epidemiology, kteří se snaží aspoň něco vymyslet. Většina z nás jsou laici, kteří o této oblasti nemají „ani páru“. Tak všechny kecy okolo a proti opatřením jsou naprosto zbytečné. Samy vidíme, jak se s tím pere celá Evropa.

elkon

Ještě dodám, že moje původní reakce byla Keplerovy vládní kokotiny.

Malvína

Předchozí verze webu byla vymakanejší ve všem, teď to stojí za velký kulový. Chceš odpovědět na otázku? Bojuj! Napoprvé ti to rozhodně nepůjde, možná na desátý pokus… 😉

aliendrone

Gmm, nějak mi to nedalo možnost vybrat kategorii (nebo jsem přehlédl). Předchozí verze webu byla v tomto ohledu vymakanější. :(