Black_Pearl

Zpěváci latinsko-americké hudby?

Ahoj, znáte nějaké zpěváky, skupiny apod. latinsko-americké hudby? Něco energetického, jako Shakira? Děkuju za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
barnajka

Ahoj :)
Jestli máš ráda tento druh muziky, možná by se ti mohla líbit některá ze zpěvaček: Paulina Rubio, Belinda, Thalia, Natalia Oreiro, Gloria Trevi, příp. Jennifer Lopez nebo Nelly Furtado.
Ze zpěváků pak zkus: Ricky Martin, Chayanne, Enrique Iglesias, Juanes nebo David Bisbal.

Co vím, tak docela „živý“ písničky má třeba ten David Bisbal nebo Belinda, ale těžko říct, jestli to bude přesně tvůj šálek čaje :) Budeš muset si je na YouTube projít sama a zkoušet a hledat ;)

Další odpovědi
ten který je

Carlos Santana,ale to je zcela jiný styl který tě asi nebude zajímat.