♥♥♥

Zpěváci a jejich škytavka :)

Co udělá zpěvák, když při zpívání na něj přijde škytavka?
Doplňuji:
radce- prosila čím zabrání aby přestal škytat, protože už jsem byla na mnoha koncertech- které byly ŽIVĚ a koukám hodně na pěvecké soutěžě atd.. a nikdy jsem jsem je škytat neviděla :)

Nejlepší odpověď
radce

Začne škytat…
Doplňuji:
Škytavka bývá způsobena nesprávným dýcháním, proto i k její „léčbě“ je doporučeno zadržet nech nebo se zhluboka nadechnout.
Zpěváci jsou v rámci zpěvu učení i správnému dýchání, díky tomu pravděpodobně na škytavku moc netrpí ani v běžném životě. Natožpak při koncertu, kdy kvůli zpěvu jsou nuceni dýchat opravdu správně…

Další odpovědi
badisko

tak udela technickou …i zpevaci jsou jen lide ..nezabrani…a mohlo by to byt docela komicke…
Doplňuji:
treba takovej Zpivaci skitajici uhlazenej Kaja Gott......;-))…nic proti Gottakovi …je to prece jen starik a otech jen v dobrem…