janesis

Zpět bluetooth do notebooku..

při přehrání softwaru mi bohužel z notebooku zmizel i bluetooth, který dost používám..poradí někdo jsetli se to dá stáhnou popřípadě kde? já se v tom moc nevyznám tak děkuji za radu :)
Doplňuji:
opravdu jsem na takové věci levá..ale jak poznám model či typ notebooku?nevidím to tady nikde napsané :(

Nejlepší odpověď
beer

Pokud jsi na tom až tak..)) Raději se s tím netrap (kdovíjak by to dopadlo) a svěř to nějakýmu kamošovi či kamošce.
Pokud si ale troufáš, model i typ jsou uvedeny na těch originálních nálepkách zespodu noťase.

Další odpovědi
geoorg

Mělo by to jít normálně na stránkách výrobce. Když na ně najedeš a zadáš do vyhledávání model tvého notebooku, určitě ti to najde i ovladače.

Skalda

Nevypla sis ho omylem tlacitkem? U nekterych NB to jde. Jen tak zmizet nemohl, je dost mozny ze je jen zakazan.

janesis

Pouze vypnuté ho nemám, to vím jistě :D Asi to nechám šikovnějším lidem :D Ale DĚKUJI!!!