Zouvačka pneu

Potřebuji sehnat návod na jednoduchou zouvačku pneu osobních aut.

Nejlepší odpověď
roxy52

Jednoduchý návod je -vzít si dvě montpáky.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

honza85

Dvě montpáky jsou skutečně rychlým pomocníkem, ale osobně si myslím, že dnes je lepší si zouvačku už raději koupit. Jak zde psala Renatka222, že její bývalí nakupuje u www.vawobchod.cz, musím říci, že to vypadá, že se jedná o velmi kvalitní a slušnou firmu tak snad třeba zde nakoupit zouvačku, která bude pořádná.

Renatka222

Jako chceš si nějakou vyrobit, nebo chceš návod na obsluhu nějaké konkrétní? Manžel měl ve svým servisu tuhle http://www.va­wobchod.cz/lc810-poloautomaticka-zouvacka-osobni-a-dodavkove-pneu ale už sme rozvedení, takže nevím jestli by ti pomohl, ale můžu kdyžtak na něj zkusit dát kontakt…