zabca

zoufalstvi

jsem vdana mam dve deti a zacla jsem si psat z jinym a zacina to bejt jiny ja nemam doma to co hledam lasku citi porozumeni atd a v manzelstvi to neni ono hadky a to celych sest let

Nejlepší odpověď
Jakub

Neváhej a rozveď se. To peklo nestojí za to. Šest let v životě člověka není nic. Ačkoliv ,měla by jsi být velmi opatrná ,protože papír snese všecko (obrazně řečeno). Ať nenarazíš na ještě většího gaunera.

Další odpovědi
ketina

jestli jsi prasvedčena že nejseš štastna a neni to jen kvuli tomu se kterym si dopisuješ odejdi včas než tim začnou trpet deti zajisti si bydleni a ostatni a odejdi bez toho aniž by jste to rozebirali ja to s manželem rešila jestli odejit nebo ne a akorat jsem byla na blazinec a lituju toho že jsem to neudelala driv jestli jsi mu dala šanci a nic se nedeje bež život je kratky

Michal

Stává se to a nejen Vám.Nejsmutnější je,že máte děti.Zabezpečte je a potom se věnujte Vašemu novému vztahu plně a s láskou,nebuďte
krkavčí matka a vyřešte děti. Nebořte starý dům,protože už by jste ráda postavila nový.

fortin

Zkuste si položit otázky:
Vy toho nového pána znáte jenom ze psaní?
Co všechno už o vás ví?
Ví o vašich majetkových poměrech, například jste mu sdělila že dům, byt je váš?
Jak odpověděl Jakub, aby to nebyl ještě větší gauner. Ono se dnes nějaké čisté úmysly nenosí. Zvlášť v době vysoké nezaměstnanosti a po amnestii! Doufám že se nebudete řídit žádnou z těchto odpovědí protože tento váš problém je hluboká krize a bez nějakého zásahu – třeba odborníka na manželství je nebezpečné jen tak vyskočit z vlaku a přestoupit na jiný. Co je to 6 let otravy v porovnání s tím co očekáváte a co prožijete v dalších šesti letech? Aby jste potom sem nepsala co máte dělat, že vás terorizuje, sleduje veškerou komunikaci a že je to zadlužený hlídač u bezpečnostní služby.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mam-delat-8

bond73

Ono,kazdy po case hleda to,co mu ve stavajicim manzelstvi chybi a co od nej cekal a jak popisujete,sest let je docela dlouha doba,kdyby jste mela byt stastna a proto se nedivim,ze jste vyhledala takoveto prateltsvi,ktere je zatim ,ve psane forme,ale sama pisete,ze to asi jiz neni,jen o psani.Pokud pujdete do toho,ze by jste opustila manzela,tak vam chci rict,aby to bylo do lepsiho,nikoli do stejneho, ci horsiho,musi to byt vzdy pri vymene ,,do lepsiho,,.Take vec jeste jednou zvaste,budete brat svym detem otce a to taky neni lehka vec,jak rikam, musi to byt do lespiho,aby i vase deti tu zmenu zaregistrovali a byli stastni stejne ,jako vy.Nic neunahlete,budte rozumna, nez-li podniknete padny krok,jinak preji hodne stesti , aby jste nasla to,co postradate/ onu lasku aporozumneni/.

Nuk nuk

Mohla bych Vám jednoduše odpovědět, že se máte co nejrychleji rozvést nebo naopak co nejrychleji rozejít s tím „jiným“. Ale neznám Vás, ani manžela, natož toho durhého pána. Těžko tak mohusituaci objektivně posoudit.Proto Vám místo odpovědi napíši někkolik otázek, abyste se o to objektivní posouzení pokusila Vy sama a podle toho se pak mohla zachovat.
Opravdu je Váš manžel tak strašný, nebo jen procházíte krizí?
Nedalo by se Vaše manželství přeci jen řešit ještě jinak než Vaším odchodem za kýmsi jiným? Vždyť i manžela jste si kdysi brala z lásky, nebo ne?
Jak jsou na tom děti? Jste připravená i na to, že pokud se rozvedete, že pro ně to bude velmi těžká situace?
A ten jiný pán, určitě víte, že to nebude z bláta do louže? Ono, znáte to s těmi růžovými brýlemi na počátku vztahu…

Těmi otázkami se Vás nesnažím přivést na nic konkrétního, nechávám to jen na Vás.
Přeji hodně štěstí, ať už se rozhodnete jakkoliv.

katany007

Jsi-li opravdu předsvědčena, že váš vztah, doma, není to pravé, tak ten vztah ukonči. Vím,že se to snadno říká, ale bude to lepší pro Vás a Vaše děti. Rodiče se pohádají, ale děti to odnášejí i když to nemusí dát najevo, ale je to v nich, ty hádky rodičů.Bez ohledu, zda si s někým píšeš, nebo né.

johny.bello

Já žila v hádkách několi měsíců, do té doby jsme se s bývalým partnerem nehádali ale pak když jsme se hádali už každý den jsem to vzdala a odstěhovala jsem se od něho. Pokud už se hádáte 6 let asi bych se rozvedla, takovýto vztah si myslím k ničemu nevede a silně pochybuju že se změní k lepšímu.
Pokud si píšete s jiným pak bych asi se zkusila nejdříve sejít a zjistíte jaký ten člověk opravdu je, ze psaní po SMS nebo icq toho o druhém moc nezjistíte i když vám o sobě toho napsal dost. Důležité je podle mě osobní setkání.