Wyruz

Poradíte, jak se zbavit zoufalství ze samoty?

Dobrý den, mám otázku. Za pět dní mi bude 19 let a já jsem stále sám. Měl jsem v životě pár vztahů, jeden ten nejlepší jsem měl cca. před rokem a půl, od té doby jsem měl jeden hrozný vztah a od té doby nic, jen takové mini úlety. Začínám být víc a víc zoufalejší, protože jako bych ztratil i rozhled pro holky. Rád bych se o někoho snažil, ale není o koho. Je to tím, že jsem hodný a prostý kluk, co chce hodnou a úsměvavou holku, co si na nic nehraje? Dokonce můj nejlepší kamarád, co neoplývá zrovna atraktivitou a povahově se chová k holkám fakt jak idiot má vztah za vztahem a užívá si. Snažím se si říkat, že se nějaká brzy objeví, ale tak nějak se mi už stýská po objetí, opětované lásce a sexu. Každý den kontroluji seznamku, jestli mi nějaká odepsala nebo napsala, nic. Jak a kde najít nějaké holčiny? Z toho krásného vztahu před tím 1,5 rokem mi prostě chybí někoho fakt obejmout a cítím, že to potřebuji jako sůl. Děkuji za každou cennou radu.

Původní neotázka
Zoufalost ze samoty..

Nejlepší odpověď
briketka10

Po registraci na https://street­game.cz/ : odkaz od sesednizkola 😁
mi vyšla odpověď na PDF okopírovala jsem ji:

JAK SE NAUČIT SVÁDĚT ŽENY
Naše komunita už změnila život tisícům mužů. Za to desetitisícům nepomohla vůbec.
Jaký je rozdíl mezi menšinou, která teď balí krásné ženy na potkání, a většinou, která
neudělala žádný pokrok?
Ti úspěšní se pustili do akce. To, co si přečetli, opravdu aplikovali v praxi. Dnes běžně:
Osloví neznámou ženu na ulici a
dostanou ji do postele
Vedou naráz vztahy s více partnerkami,
které o sobě ví
Sbalili kamarádku, která předtím
celé měsíce neměla zájem
Okolí je považuje za oblíbené
vůdčí osobnosti a střed zábavy
Proto neotálejte. Začněte už dnes! Toto PDF vám pomůže.
Základy veškerého svádění
Nepotřebujete milión článků, abyste mohli začít. Stačí dobře pochopit následují
cích pár axiómů:
• Svádění je dovednost. Kdokoli se může zlepšit tréningem. Býval jsem panic se
sociální fobií a závislostí na počítači, za to dnes… netřeba rozvádět.
• Hromadně a bez následků se dá trénovat jen na neznámých ženách – proto je
oslovujeme přímo na ulici, jindy v klubech.
• Přitažlivou ženu definuje v první řadě vzhled. Přitažlivého muže definuje sebevědomí,
charisma, status… vše získané faktory.
• Ženy cítí, jak se cítíte. Vaše nervozita je zaručeně odradí.
• Nikdy neproste, nevnucujte se. Neodměňujte špatné chování dolézáním.
• Aby si vás holka vážila, je třeba nechat jí taky se o vás snažit.
• Dívky milují tajemství, drama a nedosažitelné výzvy, Nechtějí všedního hodného
ňoumu, ale opravdového samce.
• Je potřeba chovat se jako muž k ženě, ne jako kamarád ke kamarádce. Vytvořit
romanticko-sexuální atmosféru.
• Ženy milují sex – jen nechtějí být za děvky.
• Sex je nejlepším začátkem vztahu.
• Teorie nikdy nic nezměnila. Praxe je král.
A teď do akce!

Image
Domácí příprava
• Dobře se na sebe podívejte. Potřebujete nějaké zásadní úpravy? Pokud ano, udělejte
je. Zajděte k holiči, navštivte kožní, kupte si oblečení…
• Už sportujete? Jestli ne, je čas začít!
• A jak jste na tom s penězi? Pokud je tohle vaše slabá stránka, najděte si brigádu,
nebo třeba začněte podnikat.
• A na závěr: zbavte se činností, jako je hraní počítačových her nebo sledování televize.
Vůbec k ničemu to nevede.
• Připravte si pár typově různých oslovení, která budete zkoušet, od nejméně přímých
po nejdirektivnější. Může to být třeba:
„Čau, kudy se odsud prosím tě jde do toho obchodu se zdravou výživou?“
„Čau, hodil by se mi ženský názor. Co koupit k narozeninám nejlepší kamarádce?“
„Čau, jak vypadáš bez těch brýlí?“
„Ahoj, vypadáš hezky.“
• Zavřete oči a představujte si, jak těmito větami oslovujete ženy na ulici. Vybavte
si co nejvíce detailů a v konverzaci s nimi pokračujte až na rande. Představujte si,
jak jsou milé a nadšené z toho, že jste konečně přišel a osvobodil je z té každodenní šedi.

Lovecká sezóna
• Pěkně se oblečte, upravte a vydejte se někam, kde je ve dne hodně lidí, třeba na
náměstí nebo do nákupního centra. Pokud jste z malého města, udělejte si výlet
do nějakého většího.
• Zeptejte se pár lidí na nějakou banální otázku, třeba kolik je hodin nebo kudy se
někam jde… Poděkujte jim a pokračujte dál. Takhle se perfektně rozehřejete.
• Přejděte s těmito banálními otázkami na atraktivní ženy, vyslechněte si odpověď a
zase pokračujte dál.
• Až se v tom začnete cítit jistě, zkuste první opravdové oslovení. Je čas svádět. Projevujte
přitažlivé charakteristiky (sebevědomí, charisma, nezávislost, dominance),
dotýkejte se a směřujte na rande. Pokud žena příliš pospíchá, vezměte si telefonní
číslo. Zkrátka realizujte své předchozí představy!
• Takhle pokračujte, dokud nezískáte několik rande nebo telefonů. Možná to zvládnete
hned první den, možná příště.
Pohled z kopce
• Nyní jste v kole událostí – seznamujete se s ženami na ulici i v klubu, voláte jim a
plánujete si rande, na která pilně chodíte. Možná vám jde o sex, a možná už začínáte
nějaký vztah.
• Kdykoli si nebudete vědět rady, opřete svůj další postup o rady z našeho webu
streetgame.cz
• Jak vám jde zbytek života? Vypadáte dobře, věnujete se zajímavým koníčkům,
sportujete a vyděláváte dost peněz? Vymyslete, co ještě vylepšit.

Noční predátor
Svádění po telefonu
• Vytipujte si nějakou akci, a prověřte své nové schopnosti i v klubu.
• Moc nepijte, ale poznejte nějaké lidi a vytvořte kolem sebe vír zábavy.
• Během toho oslovte i pár holek. Čím dál s nimi zajdete, tím lépe. Zejména na konci
večera je snadné odvést si nějakou holku domů.
• Zítra, nebo až za pár dní to můžete zkusit znovu na ulici. Až se zase dostanete do
uvolněné, komunikativní nálady, obvolejte mezi tím ženy, které vám minulé dny
daly číslo, a domluvte si další schůzky. Naplánujte si jich, kolik jen zvládnete. I v
rande se člověk zlepšuje právě tím, že je trénuje.
Plány do budoucna
• Teď už jste na dobré cestě stát se skvělým svůdcem. V oslovování se můžete víc
uvolnit a experimentovat – zkoušet balení v MHD, dívky s matkami, větší skupinky…
I všechny ostatní dveře jsou vám otevřené.
• Zvažte, co budete dělat dál. Teď už je to na vás.
Kam dál?
Fórum – Zde vyřešíme všechny vaše dotazy. Baliči si vedou deníky o svých pokrocích.
Absolventi našich živých kurzů si domlouvají srazy…
Street Game Handbook – Jediná teorie, kterou potřebujete znát, abyste dokázali oslovit
neznámou holku na ulici a dostat ji do postele.
This Is Game – Jak na vážné vztahy, klidně i několik partnerek naráz (které o sobě ví a s
harémem souhlasí).
Žívé kurzy – Tady z teorie děláme praxi. Několik hodit společně balíme holky přímo na
ulici. Na vlastní oči uvidíte všechny ty věci, o kterých tady čtete. Program, který vás
doživotně zbaví strachu z osloveni. Instruktor zároveň vychytá všechny chyby, které
možná s ženami děláte, a nevíte o nich.

Držím pěsti to je štěstí. Doufám, že jsem trochu pomohla :)

Další odpovědi
klumprt

Choď mezi lidi. Je jedno při jaké příležitosti, jestli je to sport, kultura, diskotéky (či jak se tomu dneska říká). Neseď doma a nečum do seznamky. Prostě buď společenský. A ona někde nějaká bude s kterou si padnete do oka.

Alesh

Jistě zde dostaneš řadu „hodnotných“ odpovědí, ale jedna věc je jistá, že doba mobilů a internetu tak trochu řadu věcí zku*vila a tohle je jedna z těch věcí. Na druhou stranu, nejsi v tom sám. A v tvým věku je to tápání celkem běžná záležitost. Dobrý vztah je dost často i otázkou určité náhody a zároveň vytrvalosti, zkrátka je třeba tomu štěstíčku jít tak trochu naproti. Jaký máš možnosti? Chodit po parku a krmit holuby je asi blbost. 🙂 Internet je dobrá šance, rozhoď sítě, nevymýšlej si nesmysly do profilu či inzerátu a vydrž, ono se něco vyloupne. No a pak kua nepospíchej, pokud stojí za to, pak určitě jen tak neuteče. 😉

gecco

Precti si neco od Franty Gellnera – a zjistis, že tímtéž se trápili lidé i před sto lety…
Pak si precti neco od Shakespeara – a zjistis, že tímtéž se lidé trápili i před staletími…
A pak si precti treba Ovidia – a tu dobu trapeni si opet vynasob 10…
😉
Nejsi prvni ani posledni – trp…
Mozna taky neco podnetneho napises…
😉
A pak si precti Goldoniho – a budes se smat…
😉

nyjono

To v 19 nikam nechodíš? Nebo nechodíte jako parta?
Všude je tolik možností.
Kdekoli můžeš nějakou sympatickou dívku oslovit, pozvat na zmrzlinu nebo do kina.
A co z těch x krátkých vztahů tvůj kamarád má? To chceš taky? Co si myslí ty holky? Ošustil, opustil?

yuko

Musis hledat za kazdnou cenu nejaky vztah? Venuj se svym zalibam, jezdi s kamarady na vylety, delej svuj oblibeny sport a ona se na nejake akci objevi. Nezoufej, raduj se, treba ji potkas zitra cestou ze skoly nebo v patek v klubu, ci v sobotu na horach. Vykasli se na seznamky. Podivej se kolem sebe, mozna bydli ve vedlejsim vchode, nebo chodi nakupovat do stejneho obchodu. Mas psa? Tolik moznosti k seznameni. Mozna ten tvuj kamarad nebude takovy idiot, jak si o nem myslis. Zamysli se spis sam nad sebou, co vlastne chces…

sesednizkola

Koukni sem http:///www.stre­etgame.cz

hapiky

Štěstí jde vstříc odvaze. Dobře se „ohákni“ a říkej to, co chtějí holky slyšet (moc nepřeháněj). I častější neúspěch je normální, vytrvalost se vyplácí.

gecco

Precti si neco od Franty Gellnera – a zjistis, že tímtéž se trápili lidé i před sto lety…
Pak si precti neco od Shakespeara – a zjistis, že tímtéž se lidé trápili i před staletími…
A pak si precti treba Ovidia – a tu dobu trapeni si opet vynasob 10…
😉
Nejsi prvni ani posledni – trp…
Mozna taky neco podnetneho napises…
😉
A pak si precti Goldoniho – a budes se smat…
😉