Avatar uživatele
panenka

Zoner Photo Studio 11

Dobrý den dostala jsem jako dárek k předplatnému zoner photo studio 11 a chtěla bych se zeptat který z programů je lepší tento nebo ten Zoner Media děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, jendahun, BEAES, rynek878 před 4809 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

zoner photo studio 11
samozřejmně tento,je to daleko novější verze Zoner media

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

ZPS 11 je daleko pokročilejší a modernější oproti dřívějším verzím softwaru Zoner. Určitě mohu doporučit jeho využití. Vyskytuje se v několika edicích a verzích, za nejšikovnější považuji verzi Professional, která vyhoví snad úplně každému, ať profesionálovi, tak i amatérům, jako jsme my, tedy aspoň většina z nás, běžných uživatelů.
Dnes je k mání už i třináctka, ale myslím, že pro běžné používání nepřináší nic tak převratného.
Výhodou je určitě to, že jde o program ryze český s opravdu kvalifikovanou, rychlou a tudíž i účinnou technickou oporou v případě výskytu jakýchkoli problémů, nejasností nebo dotazů.

Přeji DOBRÉ SVĚTLO!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Zoner 11. Dá se s ním dělat téměř vše, až na práci ve vrstvách, ale tak hluboce asi s fotkou nepracujete. Navíc přeci jenom se to dá trochu obejít v dočasné vrstvě.
Obsahuje i prohlížeč z kterého se jednoduchým způsobem přepínáte přímo do editoru a zpět a dají se pěkně organizovat alba + solidní publikace včetně webu.
Se Z 11 jsem pracoval do současnosti . Nyní jsem přeinstaloval na Z 13. Pomocí Zoneru se dají i velice přehledně a rychle stahovat fotky z foťáku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek