zjentek

Zodpovíte mně logickou otázku?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Asi podobně, jako přestěhovat Afriku do Evropy. Jak stále říkám, vlády nenávidí své obyvatelstvo, a nařeďují ho neustále zvenčí. Jako kdyby se už Ukrajinci neměli nikdy vrátit, dělá se jim pomyšlení, okamžitá pomoc, začlenění i dětí, a přednost před domácími. Vláda nám neřekne o svých úmyslech. Je na nás, abychom neměli klapky na očích.

Další odpovědi
Drap

Je to s podivem, ale logická odpověď na to snad ani neni. Zajímavostí je, že většina uprchlíků je z těch oblastí, kde se celou dobu vůbec nebojovalo.

Rokio

Ta invaze na Ukrajině se může ještě více rozšířit. Lepší je zdrhnout dříve než později a pak litovat.

Emefej

Namaloval jsi neúplnou mapku, chybí ti tam místa, na která dopadají rakety.

hippeace

Bomby lítají poměrně daleko ne jen k linii na obrázku a přeci nebudu utíkat až po tom co mi jedna taková přistane doma na posteli (ano mezi uprchlíky jsou mnozí kteří toho zneužili ty nehájím a hájit nikdy nebudu)
A uprchlíky nepřijímá jen ČR ale i mnoho dalších zemí

Ametyst

Emefej: když jsem se podívala na live kamery, kde dopadají podle pisálků bomby, chodili tam lidi na nákup, jezdila veřejná doprava, a dokonce popeláři. 🙂 https://www.y­outube.com/wat­ch?v=e2gC37IL­Qmk