Avatar uživatele
zjentek

Zodpovíte mně logickou otázku?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 729 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Asi podobně, jako přestěhovat Afriku do Evropy. Jak stále říkám, vlády nenávidí své obyvatelstvo, a nařeďují ho neustále zvenčí. Jako kdyby se už Ukrajinci neměli nikdy vrátit, dělá se jim pomyšlení, okamžitá pomoc, začlenění i dětí, a přednost před domácími. Vláda nám neřekne o svých úmyslech. Je na nás, abychom neměli klapky na očích.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je to s podivem, ale logická odpověď na to snad ani neni. Zajímavostí je, že většina uprchlíků je z těch oblastí, kde se celou dobu vůbec nebojovalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ta invaze na Ukrajině se může ještě více rozšířit. Lepší je zdrhnout dříve než později a pak litovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Namaloval jsi neúplnou mapku, chybí ti tam místa, na která dopadají rakety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hippeace

Bomby lítají poměrně daleko ne jen k linii na obrázku a přeci nebudu utíkat až po tom co mi jedna taková přistane doma na posteli (ano mezi uprchlíky jsou mnozí kteří toho zneužili ty nehájím a hájit nikdy nebudu)
A uprchlíky nepřijímá jen ČR ale i mnoho dalších zemí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Emefej: když jsem se podívala na live kamery, kde dopadají podle pisálků bomby, chodili tam lidi na nákup, jezdila veřejná doprava, a dokonce popeláři. 🙂 https://www.y­outube.com/wat­ch?v=e2gC37IL­Qmk

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby