Angi-Shy

Zobrazuje se vám v konverzaci skypu avatar a časové pásmo?

Od doby co MSN koupili Skype a nastávaj stále nový a nový aktualizace (ted mám 7.14), když otevřu konverzaci s něhým, nevidím jejich avatar and čas v jejich zemi (když píšu s lidmi z jiných zemí). Má to tak být?
Kamarádka z austrálie má skype 7.13 a vidí jak můj avatar, tak časovou zonu v pohodě.

Říká že nemá Win10, nevim co má, to neřekla, ale já mám Win10 a ani když jsem měla win 8.1 tak skype čas a avatar druhých neukazoval.. Jinak PC mám lenovo, nevím jeho číslo, ale to už je snad jedno…

Má to takhle ve skypu teda být?

Odpovědi
anonym

Jo, avatar se mi zobrazuje normálně,mám win8.1.
Nevidím v tom žádnýn problém.