panenka

zobrazuje se mi icq jako hlavní stránka

dobrý večer chtěla bych se zde někoho zeptat .před chvílí jsem si nainstalovala icq abych si mohla s kámoškou psát po skončení jsem si klikla na modré e a chtěla jsem aby se mi zobrazil seznam.cz a zjistila jsem že místo něho tam mám icq stránku.dá se to změnit tak abych tam měla znovu po stisknutí modrého e seznam a né ICQ a jak.prosím popřípadě o postup děkuji.nebo ho mám smazat

Nejlepší odpověď
quentos

na horní liště je ikona domečku, vedle ní šipečka. Na tu šipečku když se klikne, zobrazí se možnost „přidat nebo změnit domovskou stránku“. Domovská stránka je ta, která se ti zobrazí po otevření exploreru. Takže když tam napíšeš adesu Seznamu a potvrdíš, mělo by to zase fachat.

Měl jsem kdysi podobný problém po instalování aplikace iMesh. Takže pokud to nezabere, radili mi ještě jeden tip : Tento počítač > Přidat nebo odebrat programy > zde odebrat program Windows Media Bar.