FOG

Zobrazeni profilu uzivatele a bodu.

Proc se mi nezobrazuje v mem prihlasenem uzivateli muj profil s vusi bodu?
Doplňuji:
Omlouvam se,nejsem zdatny v PC a tudiz nevim co je IE8 a ani jaky prohlizec mam nainstalovany.Ale za odpoved dekuji stejne.

Nejlepší odpověď
quentos

IE8 je Internet Explorer, verze 8. Co máte Vy konkrétně za verzi Exploreru, zjistíte nahoře v menu – v Sekci Nápověda > O programu.

Další odpovědi
anonym

už jsem to tady zmiňoval,všechny prohlížeče nepodporují plně tyto stránky,u mne je to stejné,ale aby si mi vše zobrazovalo jak má a vám taky tak v IE8 to jde určitě a potom používám prohlížeč Safari,krom toho je rychlý a jednoduchý.
Doplňuji:
tak do toho s palci dolů,kolik pak jich ještě bude,za dobrou odpověď?