Vivi

Zobrazení plochy.

Chtěl bych se zeptat, jak znovu nastavit plochu na pc. Plocha se po zapnutí pc přestala normálně zobrazovat (je jen černá) a jen se objeví okno půzkumníku wind.. Od OS (Win. Visty Bussines) nemám dvd. Víte někdo, jak to změnit?Díky
Doplňuji:
To jsem zkoušel jako první. Bohužel to nejde ani jinak nastavit. Vše je nastavené, tak, jak má, ale prostě se to nezobrazuje. Není tam ani dolní lišta. Bod obnovení je bohužel vytvořen po této změně

Nejlepší odpověď
SinceX

pr. tlačítko → přizpůsobit → plocha (nebo něco takovýho) :) Nebo bod obnovy systému :)

Další odpovědi
Bajt

A nemáte náhodou neoriginální Windows ?
Tyto problémy neoriginály dělají :(

Vivi

Jj OS je origo.