Zobáky, pařáty a peří se nedostanou do separátů pro paštiky, párky, měkké salámy a další levné uzenářské výrobky?

Nebo to může způsobit chyba lidského faktoru?

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, neměli by, ale co voči nevidí, to zákazník zaplatí …

Kepler

Nemohou, zobáky, pařáty a peří nejsou součástí suroviny pro výrobu separátu. Ale vcelku pravidelně nacházíme nějakou tu chrupavku. Jak se říká ve Slezsku: to se ti v řiti neopře.

dr.luha

Údajně už se v některých masokombinátech menší zvířata (slepice, kuřata apod.) ani nekuchají a jdou do mlýnku v kompletní sestavě.

Drap

Neměly by se dostat. Pařáty a zobáky určitě ne. Pírka a spíše ještě nevyvinutá, tzv. štence, projít mohou. Jsme přece jen lidí a chybička se může vloudit. Nic se však při pozření nestane.

Radius

Lidi by chtěli co nejnižší ceny masa, ale současně tam nechtějí mít některé věci, proto si jeden řezník vyvěsil tento nápis:

Zdroj: https://www.2i­.cz/i/EV5py

Kepler

dr.luha: to je nesmysl. Už kvůli žluči, ta by jistě nedodala tu správnou chuť 🙂
Hovínka nepočítaje.