sesednizkola

Znáte nějakou hospodu, která je stejná jako ta v českém sitcomu „Hospoda“?

Ja jsem myslel jako dispozicne, ne osazenstvem, takova je snad kazda normalni ctyrka.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak určitě se najde takováto hospoda, jen tam sedí jiné osazenstvo. Třeba u nás v hospodě jsou stoly štamgastů, rypáků, omladiny a lufťáků a někdy tam je opravdu veselo.

Jo, ty myslíš, jestli se vchází do hospody po schodech, je rozdělena na jídelnu a výčep, kde jsou stoly před pípou, se záchodem vpravo od ni? Tak to ne, takovou hospodu neznám.

Další odpovědi
BANAN93

u nás „Na hřišti“ schází se tam všechny věkové kategorie, ale raději si vyčlením svůj kolektiv někde jinde, když už si mám v klidu posedět a napít se – Nerad potom kontroluji své vyprávění a chování (né že bych se choval jako ožrala, nebo hulvát)
ale můj rod zde žije už 5. generace, možná víc a nechci aby si starousedlíci dělali o mě obrázek na základě mojeho hospodského tlachání :)

Kyta

U nás jsou pořád ti ,stejní,,občas někdo umře,,to je život,,a nový přijde:)