Massaguet

Umí někdo nastavit přístroj, který visí v obýváku a spravuje teplotu? Foto v popisu.

https://uloz.to/fi­le/rCSbe6KOFyL3/5da58070-3f17-4924-9063-b77bd21d75fa-jpeg Tady je foto přístroje. Děkuji.

Odpovědi
Edison

Co více samostatnosti? 10s hledání: https://www.ddtechnik­.cz/zbozi-prilohy/2614_1_na­vod_k_pouziti­.pdf

Zdroj: https://www.ddtechnik­.cz/zbozi-prilohy/2614_1_na­vod_k_pouziti­.pdf

Kepler

To vypadá na řídící a programovací jednotku, která ovládá kotel. Měl jsem kdysi taky doma něco podobného a než jsem se pokoušel něco nastavit, tak jsem se podíval do manuálu. Pokud jej nemáš, zkus si ho najít na netu.

Dochy

Nevím jak podle této fotky Edison tak rychle našel ten správný typ, ale pokud se trefil, a nemám důvod si myslet, že ne, máš vyhráno.
Pokud se netrefil, najdi na tom přístroji někde konkrétní typ, může být na víčku z druhé strany, pod bateriema, nebo pokud je sundavací (spousta typů je nacvaklá na ke zdi připevněné základně), někde z druhé strany.

Téměř jistě jde o nějaký jednoduchý programovatelný pokojový termostat.

nyjono

Někdo asi jo.
Ale stačilo původní otázku doplnit. Nebylo potřeba pokládat další.
Kdybys nasal přesný typ, nejspíš by to pomohlo.

Edison

Dochy, je to jen odhad odpovídající poskytnutým informacím. 😁

Dochy

Mno právě podle obrázku bych typ nedal, a konkrétní typ je důležitý pro správný návod k obsluze. A protože jsem termostaty nedávno řešil, tak vím, že i u jednoho jediného obchodu jsem schopen najít cca 5 značek programovatelných termostatů, které by přibližně seděly, podle fotky bych nejspíš vybral značku (pokud by mezi nimi byla) a u dané značky bych pak vybíral mezi 2–3 konkrétními kusy podle výbavy – s tím, že každá varianta má svůj manuál s jinou variantou jen hodně omezeně zaměnitelný. A tady je nějaký historický kus u kterého nevidíme ani logo výrobce. A alespoň podle obrázku displeje v tom manuálu (nic jiného podle čeho by se to dalo srovnat tam na první pohled vidět není) to vypadá že ses trefil.. 😉

Edison

A to těch 10s ještě přehánim.