Adéla Joon

Zničeho nic se mi vypne pc( noťas)

když zapnu The sims 3 tak po asi 10minutách se mi vypne PC čím to je u ničeho jiného mi to neděla …

Odpovědi
bolak

Nevíme co máš za grafiku, nevíme co máš za procesor, nevíme kolik máš paměti.
Zkontroluj během hry využití CPU a paměti ve správci úloh.
Stáhni si program, který sleduje teplotu procesoru a grafické karty.
Zkontroluj větráky na procesoru a grafické kartě, jestli se během hry točí.

Michal Kole

asi je přehřátý.

vem si kompresor na kolo nebo stlačený vzduch ve spreji a při vyndané baterii profoukni mřížky, kde je větrák nebo jenom odvod tepla.