mia 622

Zneužívají firmy strachu z hospodářské krize?

Pokud ano, tak jak?

Odpovědi
HDMI

Neumím si představit jak by to dělali. Navíc si nemyslím že v současné době má někdo strach z příchodu další hospodářské krize. 🙂 Byť jednou určitě přijde. 🙂

Drap

Některé ano, některé ne. Jak? Nelze jednoznačně určit. Záleží na momentální situaci a postavení na trhu. Silným argumentem je snižování počtu pracovních míst, nedostatek zakázek a ztráta zisků.

lota

Ano, lidé se bojí krize – o práci a nechávají si kvůli tomu v té práci leccos líbit