Kamionacka09

Znervoznite kdyz je vas hovor nekde monitorovan?

Nejlepší odpověď
beer

Ani v nejmenším .. ))

Další odpovědi
anonym

ne, nahrávám taky, mobil mi to umožňuje

manon

Naopak :) (U zákaznických linek tedy, kde je to přiznáno, nemyslím teď ostatní monitoringy). Na zákaznické lince upozorním, že to naopak vítám a ještě připomenu, že doufám, že si ty hovory pak i někdo ze zodpovědných přehrává – protože operátorovi to je šumák, ten nemůže nic zásadního změnit. Rozpovídám se víc, než kdyby nahráván nebyl :)

anonym

Vůbec ne. Hlavně mne pobavil „monitorovaný hovor“ s T-Mobile. Nejvíc se mi líbilo, že když jsem odkázala na skutečnost, že mne informoval zástupce společnosti jinak, že mi podal nepravdivé informace, tak se vedoucí reklamací moc nelíbilo, když jsem jí řekla, že jí ten „monitorovaný hovor“ klidně přehraju.
Já bych brala „monitorované hovory“ spíš za výhodu.
Má to být výhoda pro dotyčnou společnost, ale může to být nesporně výhoda i pro zákazníka.

www

Nevím, proč bych měl být nervózní.

Reuef

Vsechny hovory jsou monitorovany…

anonym

Pokud o tom vím, tak ne. Pokud se o tom dozvím dodatečně, není mi to příjemné. Už takhle jsme monitorováni až až!

radce

Urcite neznervoznim, pri volani na jakekoli uredni instituce s tim predem pocitam, to mne vic prekvapi hlasova schranka u kamarada…
Nicmene vetsinou hlasi, ze hovor „muze byt nahravan“! To pro pripad, ze by se v nem objevilo cokoli pozitivniho pro VAS, pak nahravku poprou…

GM

Neznervózním, tím spíš volajícímu řeknu pěkně od plic všechno, co se mi nelíbí a neberu si servítky.