Znehodnocený samopal

Dobrý den. Mám doma samopal vz.58 znehodnocený podle starého zákona (č 219/96 Sb.). Zajímalo by mě zda není nutné ho nechat opětovně znehodnotit podle nového platného zákona (119/2002 Sb). Zdá se mi to jako totální nesmysl, ale v našem státě je možné vše a proto se ptám.
Jaryn

Odpovědi
led

Najjednoduchšie je zobrať ho na policiu, nech to skontrolujú.
Aby vlk bol najedený a ovca celá.
PS.
Zaujímavá výzdoba…

kablik

mě se spíš zdá jako totální nesmysl mít doma samopal, byť 2× znehodnocený…