hanulka11

Znáte zumbu?

Chodíte na ní?Kolik se vás tam pravidelně sejde? Je hudba také velmi hlučná?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Ráda tančím, takže mám ráda i zumbu, chodím na ni jednou týdně. Jsme omezeni kapacitou místnosti, takže nás chodí tak 30. Hlučná? – ve srovnání s čím? Aerobikem, diskotékou? – vyjde to nastejno. Nic co by se nedalo vydržet.

Další odpovědi
ReHu

Já jsem se k ní ještě nedostala, ale okolo ji všichni chválí, takže je plánu 🙂.