Deml

Znáte zdravotní ID náramky? Co na to říkáte?

Zdá se vám to jako dobrý nápad?
Doplňuji:
Spíš jde přeci o tom, že když by se s tvým zdravím něco stalo, tak ti to může pomoct. Ale samohzřejmě to má asi význam spíšpro sportovce a tak..

Nejlepší odpověď
anonym

Co je „zdravotního“ na identifikačním náramku???
;-D
´Módní´ krawina…
Vlastně ani ne módní – jenom krawina.
___
Identifikační štítek je vhodný pro toho, kdo předpokládá, že by ´to s ním mohlo švihnout´ – cukrovkář, epileptik…

MiluskaN3

A Já to doporučuju :) podle mého je to dobrý nápad a jestli si sám myslíš, že by si se s tím cítil bezpečněji, tak proč ne, třeba ti to jednou zachrání život :)

Ludenka

Taky bych o tom přemýšlela být velký sportovec, tím že jsem rekreační a jezdím v partách, tak to tolik nutné není, ale samotný cyklista by to mohl využít nejlépe :)

Staaafu

Mám silnou cukrovku a často kolabuji. Pořídila jsem si tento náramek na ruku a nemyslím si vůbec, že by to byla nějaká kravina! Takže bych si první rozmyslela slova, než používala takové slova na věc, kterou ani pane neznáte!

MarkettB

Ahoj, shodou okolností jsem si všimla této diskuze a plně stojím na Vaší straně :) Tento náramek jsem si kupovala na bodyid.com a jsem nemálo spokojená! :) A v OP tyhle infomace máš, ale co když jdeš běhat? :) Vždycky si bereš občanku sebou? :) Těžko :)

arygnoc

skôr je podľa mňa dobré tieto informácie mať zaznačené v OP.
a samozrejme OP nosiť so sebou.