Avatar uživatele
Deml

Znáte zdravotní ID náramky? Co na to říkáte?

Zdá se vám to jako dobrý nápad?
Doplňuji:
Spíš jde přeci o tom, že když by se s tvým zdravím něco stalo, tak ti to může pomoct. Ale samohzřejmě to má asi význam spíšpro sportovce a tak..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Deml

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mandat před 3656 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Co je „zdravotního“ na identifikačním náramku???
;-D
´Módní´ krawina…
Vlastně ani ne módní – jenom krawina.
___
Identifikační štítek je vhodný pro toho, kdo předpokládá, že by ´to s ním mohlo švihnout´ – cukrovkář, epileptik…

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MiluskaN3

A Já to doporučuju :) podle mého je to dobrý nápad a jestli si sám myslíš, že by si se s tím cítil bezpečněji, tak proč ne, třeba ti to jednou zachrání život :)

před 3544 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ludenka

Taky bych o tom přemýšlela být velký sportovec, tím že jsem rekreační a jezdím v partách, tak to tolik nutné není, ale samotný cyklista by to mohl využít nejlépe :)

před 3548 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Staaafu

Mám silnou cukrovku a často kolabuji. Pořídila jsem si tento náramek na ruku a nemyslím si vůbec, že by to byla nějaká kravina! Takže bych si první rozmyslela slova, než používala takové slova na věc, kterou ani pane neznáte!

před 3563 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

Ahoj, shodou okolností jsem si všimla této diskuze a plně stojím na Vaší straně :) Tento náramek jsem si kupovala na bodyid.com a jsem nemálo spokojená! :) A v OP tyhle infomace máš, ale co když jdeš běhat? :) Vždycky si bereš občanku sebou? :) Těžko :)

před 3562 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

skôr je podľa mňa dobré tieto informácie mať zaznačené v OP.
a samozrejme OP nosiť so sebou.

před 3661 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek