Znáte všechny možné příčiny, které mladého člověka 25+ nutí chodit každou chvílí na WC na malou potřebu?

Nejlepší odpověď
Drap

Příčin může být celá řada. Zánět, ledviny, prostata. Nejlépe navštívit urologa. V žádném případě to normální neni.

Další odpovědi
Kepler

Může to být hyperplasie prostaty, ale v tak mladém věku ještě není moc pravděpodobná. To spíš nachlazení a zánět močového měchýře, v tomto případě močení pálí a může se objevit i krev v moči. Taky může být močák jenom podrážděný. Příčin může být i více, viz http://www.anam­neza.cz/priznak/Cas­te-moceni-Frekventni-mikce-caste-moceni-behem-dne-caste-moceni-malych-davek-behem-dne-polakisurie-caste-moceni-v-noci-nutkani-k-moceni-641

aliendrone

Ne. Ale jestli hodně piješ tekutiny (a pochopittelně následně močíš), může to být příznak cukrovky.

zjentek

Jednou z možnýhc příčin může být záliba v konzumaci píva.