Znáte všechny členy Božích bojovníků ?

Kterej se vám nejvíce líbí?
Annas,je to otázka pro zábavu,když nechceš porozumě legraci,tak raději neodpovídej.
Budeš mít pak klid na duši.
Drape,tak proč mi odpovídáš?
Mojí otázku přeskoč a nenervuj se,nestojí ti to za to.
http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Bo%C5%BE%C3%AD_bo­jovn%C3%ADci

Nejlepší odpověď
annas

Jde o odkaz na Necyklopedii, která má prý pobavit, ale za zábavu nepovažuji zesměšňování, ironizování atd. I parodie by měla zná míru …

Takže mě „Boží bojovníci“ nezajímají…

Další odpovědi
Drap

Neznám, nezajímá mně to stejně jako mně nezajímají tvoje trapná , rádo by vtipná,videa z netu.
Odpovídám proto , že se ptáš. Na blbou otázku můžeš očekávat zase jen blbou odpověď. Kdybys¨otázka zněla, kdo znáte boří bojovníky, tak bych neodpovídal.

briketka10

Neznám.
A barbakane nebylo jich osm já jich
sedm neznám z toho filmu o psech
přece Osm statečných z Aljašky byl
ták smutný ☹

anonym

Ano, znám.: Yul Brynner, Steve McQueen, Horst Buchholz,Charles Bronson, Robert Vaughn, Brad Dexter a James Coburn.

A pokud nerozumíš legraci, tak to smaž!

anonym

Ano, znám.: Yul Brynner, Steve McQueen, Horst Buchholz,Charles Bronson, Robert Vaughn, Brad Dexter a James Coburn.

A pokud nerozumíš legraci, tak to smaž!

anonym

Já vím co je sranda,ale někdo to tu ještě asi nechápe.

anonym

Ty víš, co je sranda, ty, který … ?