anetteline

Znáte VŠCHT? Jaké o ní máte mínění?

Zajímalo by mne, co si myslí o této škole člověk nepolíbený chemií (nebo naopak ten, co ji dobře zná)… Slyšeli jste o ní někdy? A co? :D

Odpovědi
Terryle

Jakožto v Praze studující vím, že existuje, tuším, kde existuje… a mínění o ní mám vcelku fajn – je dobře, že se někde učí i obory, co jsou k něčemu (jak řekla kaamrádka, co tam studovala analýzy výživy – „jíst se bude pořád, má to perspektivu“ :) . Prostě poměrně slušná škola s poměrně praktickým zaměřením… toť moje představa.