sesednizkola

Znáte ve svém okolí někoho, kdo hrozně chlastá a vůbec to na něm není vidět?

Vypitej výraz, kruhy pod očima, nespolehlivost… ale o to teď nejde. Většinou už na každém poznám, že pije. Zatím jsem se asi opravdu nikdy nespletl.

A ne, neptám se, jestli znáte sebe:) Děkuji.

zjentek
Myslel jsem to tak, jestli máte někoho, o kom prokazatelně víte, že pije, ale není to na něm na první pohled vůbec vidět.

Nejlepší odpověď
dubraro

Není to úplně odpověď na otázku, ale doporučuji pozornosti Nohavicovu teorii alkoholického kop­ce.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=X1UHZYyY6jY

Další odpovědi
briketka10

U nás je pán a ten pije, jako duha.

Ale je spolehlivý, když jsem ho
požádala, aby mi posekal trávu
před garáží hned na druhý den
byla tráva posekaná a nic nechtěl.
V hospodě jsem mu dala na 3 pivka.

Kepler

Kdysi jsem prakticky stejnou otázku položil i já (nebo jsem na ni odpovídal, teď nevím). Ano, znám takového člověka a na první pohled to na něm opravdu není vidět. A to chlastá první ligu…

hapiky

Každý jedinec zná sebe tak jako své boty. určitě si umí i poručit. Otázka je, jestli se umí i poslechnout.

zjentek

To tedy nevím, jak to poznáváš u těch, na nichž to vůbec není vidět, takže žádnej výraz, žádný kruhy. Mé okolí vypadá zrovna tak, ale já si stejně myslím, že sou nacucaný ;) …zmatený dotaz.

Drap

Znám